Ceník

Skupinové kurzy

Kurzy pro školní rok 2022/23

Kurzy jsou koncipovány na celý školní rok. Platba je rozdělena na dva semestry. Počet lekcí v semestru je vypočítáván dle aktuálního počtu hodin ve školním roce, obvykle 18 a 18 lekcí. Poskytujeme 5% sourozeneckou slevu v případě skupinových kurzů.

Jazykové kurzy neprobíhají v době školních prázdnin a státních svátků, pokud nebude uvedeno jinak.
Počet míst v kurzu je omezen. Kurzovné je potřeba uhradit nejpozději po první hodině,  v případě krátkodobé nemoci se nevrací. V případě, že vaše dítě onemocní, na hodinu nedorazí, omluvte ho.

V případě individuálních kurzů musí být hodina omluvena nejpozději do 18 hodin předchozího dne, jinak se počítá jako hodina odučená. Objednavatel je povinen ji uhradit.

Individuální kurzy anglického jazyka

 

Nenašli jste si v nabídce vhodný kurz? Pro Vás jsou ideální individuální hodiny, které jsou přizpůsobeny Vašim pracovním aktivitám, zájmům a jazykovým znalostem. Cenovou nabídku Vám rádi zašleme.
Postup při omlouvání z kurzu:
Hodina musí být omluvena nejpozději do 18 hodin předchozího dne, jinak se počítá jako hodina odučená. V případě urgentní indispozice informujte telefonicky – 774 361695. V případě úrazu, dlouhodobé nemoci je nutno informovat okamžitě na uvedený e-mail – martina.svadlenova@seznam.cz a domluvit se na dalším postupu. Děkujeme.

….

Firemní kurzy

 
Naši lektoři vyučují anglický jazyk i ve firmách. Kurzy anglického jazyka jsou přizpůsobeny požadavkům klienta – doba, délka, rozsah a oblast učiva. Neváhejte nás kontaktovat! Rádi za Vámi přijedeme.

Kde nás najdete? 

Náměstí Fr. Křižíka č. 2840 – vchod za zadní strany budovy, učebna je v přízemí. Vchod z Ústecké ulice.