Angličtina s rodilou mluvčí/ English with a native speaker

Jsme jazyková agentura, která zajišťuje výuku angličtiny prostřednictvím rodilých mluvčí. Naše hlavní pozornost je věnována dětem, a to již od brzkého věku (nejmladší žačce v kurzu bylo 18 měsíců). V naší nabídce jsou jazykové kurzy pro všechny věkové kategorie – mladší školní věk, předškoláci, žáci navštěvující 1. i 2. stupeň ZŠ, ale i studenty středních škol – gymnázií. Zároveň nás začali oslovovat i rodiče žáků. Dospělým nabízíme individuální kurzy angličtiny zaměřené dle jejich zájmu a jazykové úrovně. Zároveň zajišťujeme výuku angličtiny ve firmách a pro pedagogické pracovníky ve školách.
Za založení agentury můžou i naše vlastní děti, pro které jsme chtěli, aby se angličtinu neučily, ale přirozeně v ní měly možnost od dětství komunikovat.
V našich kurzech pro nejmladší děti se gramatika učí nevědomě. Děti nasávají věty, správnou výslovnost a pokouší se hned od počátku vyjadřovat v jednoduchých větách. Nehrají si na to, že mluví anglicky, ale oni velmi rychle s lektorem skutečně komunikují.
Děkujeme všem ředitelům školek a škol, kteří umožní svým žákům vyzkoušet si své znalosti angličtiny s rodilou mluvčí. Těžiště našich kurzů je právě ve školkách a školách. Dále pro školy, školky připravujeme interaktivní programy s angličtinou. Pro veřejnost jsme v minulých letech organizovali seminář Learn English Family a pro učitele MŠ a ZŠ odborné přednášky.
Jarní prázdniny - 5. - 9. 3.2018

Dětské kurzy - angličtina s rodilou mluvčí

Toto je ukázkový text. Kliknutím na něj nebo na editační ikonku v jeho pravém horním rohu ho můžete přepsat – na vlastní uvítání, stručný popis stránek nebo představení své firmy. Logo Webgarden v levém horním rohu vyvolá přístup k nápovědě, technické podpoře a dalším užitečným funkcím.
1
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one